Chateau de Villette (F), Logeren op een bijzonder prive kasteel
Beoordeling: 5
BOURGOGNE / PARC DU MORVAN

Chateau de Villette (F)

Logeren op een bijzonder prive kasteel

Prive kasteel in de Bourgogne. Het is gelegen op een landgoed van 200 hectare in het hart van het natuurgebied Parc du Morvan. Het kasteel ligt beschermd in het midden van zijn eeuwenoude park, omgeven door de natuur, historie en de wereldberoemde wijngaarden rondom Beaune.

Arrangementen

4 arrangementen
vanaf 92,50
U kunt deze locatie met uw Château Cadeau reserveren

[Prachtig privé kasteel met veel charme in de schitterende Morvan. Sfeervol met klasse. Prachtige en ruime kamers, lekker zwembad, mooi uitzicht, ideaal voor leuke dagtochten in de omgeving naar bijv. Autun. Een fraaie plek die ik van harte aanbeveel. AM]
 

De kasteeltuin is indertijd ontworpen door Andre le Nôtre, bekend voor zijn ontwerp van Versailles en Château de Chantilly. Het kasteel heeft enkele gastenkamers, smaakvol ingericht en uitermate comfortabel. Het kasteel ligt middenin de beroemde en mooie wijnstreek de Bourgogne. Het is een plek waar koppels en families zich thuis zullen voelen. 

Historie
Het château werd in de 18e eeuw gebouwd op de ruïnes van een Gallo-Romaanse vesting. In haar vroegste jaren bestond het uit een groep huizen. In de Middeleeuwen diende het als een belangrijke fortificatie bestaande uit een kasteel en versterkte boerderijen, omringd door vestingmuren en een slotgracht. Na een periode van leegstand en verval is het in de tweede helft van de 18e eeuw is volledig herbouwd door Dennis de Velle, bisschop van vlakbij gelegen stad Autun, die dit kasteel als buitenverblijf in gebruik nam. Hij creërde de vormen die het kasteel tot vandaag nog bezit. In de jaren voordat de eigenaren het kasteel betrokken was het een buitenhuis van een voorname Franse familie uit Lyon.                     

Omgeving
Na bijna twee jaar renovatie en herinrichting is het kasteel zeer luxueus ingericht en van alle gemakken voorzien. Het is verdeeld in drie verdiepingen, met een privé eetzaal, formele ontvangstzaal, luxe badkamers, eiken houten zolder en een 16e eeuw keukengewelf. De decoratie is sterk beïnvloed door de 18e eeuwse kleuren en stoffen. Men kan ook gebruik maken van het privé zwembad, fietsen, boeken, uitgebreide DVD en CD bibliotheek. Het domein is een kleurrijke verzameling van contrasten in het landschap: een eeuwenoud park, formele terrassen, prachtige wouden, panoramische vergezichten, sprankelende en heldere stroompjes, meertjes en heggetjes. Enkele antieke boerderijen, schuren en stallen maken het geheel kompleet.

Het natuurpark van de Morvan is ideaal voor paardrijden, fietsen, wandelen en vissen.Golf kan gespeeld worden in het nabijgelegen Beaune, Le Creusot en Autun. U kunt in de omgeving ook vliegen of een ballonvaart maken. Voor de sportieve kinderen is er een leuk park waar je in boomtoppen kunt klimmen: Givry.

Geopend van april tot en met half oktober.

Onze arrangementen

villette 14.JPG

2- of Meerdaags Verblijf of Doorrreisarrangement in de Bourgogne/Morvan (A31 en A6)

Geniet in een kamer naar keuze van dit schitterende chateau! Ideaal wandelgebied.
92,50
Villette Rouge annex.jpg

3-daags Romantisch Verblijf of Doorreisarrangement ter hoogte van Autun en Beaune (A6)

Lekker genieten op een prachtige plek met zwembad en 500 ha grond!
195,-
villette poort.jpg
AANBIEDING

3- of Meerdaags Doorreisarrangement voor gezinnen (2 volw / 2 kids) (A31/A6)

Een fantastisch verblijf in de schitterende Bourgogne. Prachtige familiesuite. Er is een zwembad. Gelegen vlakbij Autun.
595,-
Villette.jpg

8-daags verblijf in kasteelappartement

Schitterend verbouwd kasteelappartement in de Bourgogne. U verblijf in een prachtig deel van het kasteel met eigen keuken en terras.
1.500,-

Wat vindt u van onze kastelen en landhuizen?

 
4 nachten gelogeerd in Villette. Een geweldige ervaring om nooit te vergeten. Heerlijk rustig, en prachtige ambiance. Heerlijk bijkomen en ontspannen. Zeer gastvrij, en elke ochtend genieten van een uitgebreid ontbijt!
Prachtige natuur, en heerlijk ontspannen bij het zwembad.

Kortom zeker de moeite waard!
Gepost op maandag 8 juni 2009
 
Kasteelovernachtingen.nl stelt uw mening op prijs. Was u via ons te gast bij deze locatie? Deel uw ervaring met anderen. Uw reactie wordt direct gepubliceerd op onze website. Voor alle overige vragen mailt u naar info@kasteelovernachtingen.nl
 
Uw naam
Uw e-mailadres
Uw reactie