Chateau de Buros in de Gasgogne (F), Een zeer geliefde plek in een bijzonder stukje Frankrijk
Beoordeling: 4
LANDES / GERS (Gascogne)

Chateau de Buros in de Gasgogne (F)

Een zeer geliefde plek in een bijzonder stukje Frankrijk

Een zeer geliefd kasteel in de Gers. Een charmant château, gelegen in de streek van de Armagnac en de drie Musketiers. Uniek, intiem, gastvrij en verscholen in de prachtige natuur van de zuidfranse Gascogne. 5 Golfbanen in de omgeving. Met een zeer goed restaurant! Heel veel gasten komen hier weer terug.

Arrangementen

5 arrangementen
vanaf 251,95
U kunt deze locatie met uw Château Cadeau reserveren

[Een plek waar je overdag lekker een balletje kunt slaan (op het terrein of in de buurt) en waar je 's avond heerlijk kunt genieten van al het culinairs dat deze streek te bieden heeft. Heerlijk! AM]


Fraai kasteel met 20 stijlvolle kamers, voorzien van televisie, telefoon en badkamer met bad of douche en toilet. Alle kamers zijn smaakvol ingericht. U heeft de vrije beschikking over het zwembad (geopend van 1 mei tot 30 september) met luxe ligbedden, de tennisbaan, de petanquebaan en de eenvoudige 4-holes golfbaan. Daarnaast zijn er een biljartkamer en een sfeervolle lounge. Kortom, een hotel voorzien van alle gemakken waar u vooral 'uit' toch 'thuis' bent. Het kasteel is in handen van zeer professionele Nederlandse eigenaren met veel ervaring in de horeca. Het merendeel van de gasten komt hier terug. Dat is het allerbeste teken!   

Op de grens van de departementen Gers en Les Landes, het land van de Armagnac en de 3 Musketiers ligt dit kasteel verscholen in de prachtige natuur. Het vriendelijk glooiend heuvelland, schilderachtige rivierlandschappen en kleine middeleeuwse dorpjes bepalen het gezicht van deze streek. Een geliefd kasteel bij golfers. Overdag zijn de gasten dus veelal op pad.

Restaurant
In het restaurant worden door de koks met veel liefde, kennis en creativiteit de meest heerlijke menus bereid. Veelal met gebruik van ingrediënten uit de streek en altijd met verse producten. Deze keuken laat zich het best omschrijven als de Franse keuken met invloeden vanuit de hele wereld. Daarnaast is er een zeer uitgebreide wijnkaart met de beste wijnen uit het Zuid-Westen. Uit de streken Bordeaux tot Madiran en van de Gascogne tot de mooiste wijnen uit de Cahors, is er een ruim aanbod van uitstekende wijnen tegen zeer betaalbare prijzen. Een groot aantal wijnen die in het restaurant geserveerd worden, zijn te koop en kunt u per doos meenemen naar huis!  

Omgeving
Er zijn tal van mogelijkheden voor uitstapjes en activiteiten. Er zijn vele musea, prachtige historische stadjes met vrolijke weekmarkten, enkele fraaie kampioensgolfbanen, recreatiemeren, volop wandel-en fietsmogelijkheden en direct naast de deur een manege. Hier is de vrije natuur, de weldadige rust en stilte van de campagne, en de hartverwarmende vriendelijkheid van de bevolking. Frankrijk op zijn best zogezegd. 

Golfbanen
In de nabije omgeving bevinden zich de volgende golfbanen:

  • Golf de Guinlet in Eauze
  • Golf de Mont de Marsan in Mont de Marsan/St. Avit
  • Golf d' Albret in Barbaste
  • Golf de Casteljaloux in Casteljaloux
  • Golf d' Embats in Auch

Op het landgoed van het kasteel zelf ligt een 4-holes baan om af te slaan.

Het kasteel is gesloten vanaf half oktober tot en met april.

Onze arrangementen

de buros aanzicht 4.jpg

4-daags Gascogne Culinair & Romantisch Arrangement

Genieten van de Armagnac. Met gratis fietsen en picknickmand. Iedere avond een culinair diner, op de tweede avond zelfs 5-gangen diner.
251,95
buros aanzicht 4.jpg
AANBIEDING
geldig t/m 31 mei

5-daags Voorjaarsarrangement

Ideaal voor golfers, fietsers, wandelaars, liefhebbers van culinaire geneugten! Kies uw eigen arrangement.
275,-
deburos eetzaal.JPG

8-daags Culinair arrangement

Heerlijk genieten in de Gasgogne. Met elke avond een gastronomisch diner!
550,-
de buros planten.jpg
Gratis fietsen of tandem gedurende 3 dagen

8-daags Fietsarrangement

Elke avond een diner. Gedurende 3 dagen kunt u gebruikmaken van fietsen of een tandem. U fietst door een prachtige en redelijk vlakke omgeving.
563,-
golfen.jpg
AANBIEDING
100 euro p.p. korting in april, mei en 1e 2 weken oktober

8-daags Golfarrangement

Inclusief 3 greenfees voor 5 banen. Elke avond een gastronomisch diner. € 100 p.p. korting in april, mei en eerste 2 weken van oktober
621,-

Wat vindt u van onze kastelen en landhuizen?

 
Kasteelovernachtingen.nl stelt uw mening op prijs. Was u via ons te gast bij deze locatie? Deel uw ervaring met anderen. Uw reactie wordt direct gepubliceerd op onze website. Voor alle overige vragen mailt u naar info@kasteelovernachtingen.nl
 
Uw naam
Uw e-mailadres
Uw reactie