Deze voormalige hostellerie ishelemaal omgevormd tot een luxe B & B. De oorspronkelijk droom voor de eigenaren was Toscane, zij vinden echter dat Toscane gewoon voor de deur ligt.
Het is een locatie waar u culinair verwend zult worden. U verblijft in ruime en schitterende kamers, er zijn zeer comfortabele bedden en zeer luxe badkamers. De kamers kijken uit over de landerijen. Tijdens uw verblijf kunt u gebruikmaken van de sauna.
De keuken is klassiek, verse paling (uit Denemarken) is de specialiteit. Voor het ontbijt staat de gastvrouw voor dag en dauw al in de keuken om de lekkerste broden en broodjes te bakken. De confitures zijn eveneens van haar hand.
De gastenkamers hebben elk een naam: Alice, Denise, Laura, Annie en de zeer ruime kamer Clara.
Boekt u via onze website dan ontvangt u een gratis upgrade naar de kamer Clara (o.b.v. beschikbaarheid).
Deze accommodatie is zeer gunstig gelegen als locatie op doorreis naar het zuiden of noorden. Het ligt op ongeveer 20 minuten rijden van de snelweg (Kortrijk). U kunt de locatie dus ook op uw doorreis van en naar het zuiden bezoeken.
Restaurant
U kunt dineren vanaf € 25 p.p. (marktmenu) of het streekmenu € 35 p.p.. Er zijn ook menu's voor speciale gelegenheden, meestal rond de € 45 p.p.. Het restaurant staat bekend om het gebruik van verse ingrediënten en streekproducten.
Algemene informatie
Hele jaar door geopend, het restaurant is echter op dinsdag- en woensdagavond gesloten.
Op die avonden kunt u echter wel in de gastenkamers verblijven.