Luxe B & B in Zuid-België (B), Op amper 2 uur rijden van Nederland
Beoordeling: 5
KORTRIJK / LILLE

Luxe B & B in Zuid-België (B)

Op amper 2 uur rijden van Nederland

Een charmante en bijzondere B&B in een historisch pand. Met 5 landelijk ingerichte kamers, elk met een specifieke touch qua romantiek en kleur. Voor een heerlijk weekendje in de natuur. Zalige bedden en een fantastische keuken. Met gratis upgrade.

Arrangementen

2 arrangementen
vanaf 125,-
Deze locatie accepteert GEEN Château Cadeau.


[Het is een bijzonder plekje aan het water met prachtige kamers met allemaal een eigen terrasje met uitzicht op de landerijen. Ik heb de verse paling in het groen gegeten, voor Nederlanders is dat iets absoluut bijzonders. We kennen immers alleen de gerookte paling! Ga er genieten. AM]
 

Deze voormalige hostellerie ishelemaal omgevormd tot een luxe B & B. De oorspronkelijk droom voor de eigenaren was Toscane, zij vinden echter dat Toscane gewoon voor de deur ligt.

Het is een locatie waar u culinair verwend zult worden. U verblijft in ruime en schitterende kamers, er zijn zeer comfortabele bedden en zeer luxe badkamers. De kamers kijken uit over de landerijen. Tijdens uw verblijf kunt u gebruikmaken van de sauna.

De keuken is klassiek, verse paling (uit Denemarken) is de specialiteit. Voor het ontbijt staat de gastvrouw voor dag en dauw al in de keuken om de lekkerste broden en broodjes te bakken. De confitures zijn eveneens van haar hand.

De gastenkamers hebben elk een naam: Alice, Denise, Laura, Annie en de zeer ruime kamer Clara.
Boekt u via onze website dan ontvangt u een gratis upgrade naar de kamer Clara (o.b.v. beschikbaarheid).

Deze accommodatie is zeer gunstig gelegen als locatie op doorreis naar het zuiden of noorden. Het ligt op ongeveer 20 minuten rijden van de snelweg (Kortrijk). U kunt de locatie dus ook op uw doorreis van en naar het zuiden bezoeken.

Restaurant
U kunt dineren vanaf € 25 p.p. (marktmenu) of het streekmenu € 35 p.p.. Er zijn ook menu's voor speciale gelegenheden, meestal rond de € 45 p.p.. Het restaurant staat bekend om het gebruik van verse ingrediënten en streekproducten.

Algemene informatie
Hele jaar door geopend, het restaurant is echter op dinsdag- en woensdagavond gesloten.
Op die avonden kunt u echter wel in de gastenkamers verblijven.

Onze arrangementen

Karekietenhof chambre Laura.jpg
met gratis upgrade

3- of Meerdaags Verblijf of Doorreisarrangement voor stellen

Met gratis upgrade naar de zeer ruime kamer Clara op basis van beschikbaarheid. Bij aankomst staat er een fles gekoelde Cava (Spaanse bubbels) voor u klaar.
125,-
95,-
Karekietenhof chambre Denise.jpg
EXCLUSIEF
met gratis upgrade

5-daagse KO Special 4=3

U verblijft 4 nachten, maar u betaalt er slechts 3. Gratis upgrade naar kamer Clara o.b.v. beschikbaarheid. Gratis fles champagne.
142,50

Wat vindt u van onze kastelen en landhuizen?

 
Naar aanleiding van ons verblijf in de Karekietenhof, wil ik even mijn bevindingen doorgeven. Het is een mooie rustige locatie, prachtige kamers en een vriendelijke en gastvrije ontvangst door de eigenaren, bovendien kun je er heerlijk eten. Kortom wij konden geen minpunten bedenken, zeker de moeite waard om weer terug te keren . Een aanbeveling voor een ieder die rust en luxe waardeert. met vriendelijke groet, Liesbeth v.d. E.

Gepost op woensdag 12 augustus 2009
 
Kasteelovernachtingen.nl stelt uw mening op prijs. Was u via ons te gast bij deze locatie? Deel uw ervaring met anderen. Uw reactie wordt direct gepubliceerd op onze website. Voor alle overige vragen mailt u naar info@kasteelovernachtingen.nl
 
Uw naam
Uw e-mailadres
Uw reactie